Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.04.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

23.03.2015 12:43
Версія для друку
  • RSS

Інформація про французько-українську освітню Програму для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації 23 квітня – 1 травня 2015 року 

Інформація про французько-українську освітню Програму для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації 23 квітня – 1 травня 2015 року

Проект організовано французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я та фармації» (ASFUDS) у співпраці із Українським лікарським товариством у Львові. До участі в Програмі запрошуються лікарі всіх спеціалізацій, фармацевти й інші працівники сфери охорони здоров’я, студенти, інтерни медичних університетів із числа громадян України.

Спеціалізація групи: патанатомія, гістологія, фізіологія, лабораторна діагностика, ревматологія, імунологія, алергологія.

Метою проекту є ознайомлення вітчизняних лікарів і фармацевтів із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів у Франції, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо. Крім того, поїздка надає можливість ознайомитися зі столицею Франції – Парижем, іншими європейськими містами: Познань (Польща), Берлін, Бремен та Целле (ФРН), Лінц та Відень (Австрія), Будапешт (Угорщина).

Усі учасники Програми отримають іменні сертифікати.

 

ПРОГРАМА ПОЇЗДКИ

23 квітня – ранковий виїзд із м. Львів. Переїзд до м. Познань (Польща). Коротка прогулянка вечірнім містом. Нічліг у готелі.

24 квітня – м. БЕРЛІН. Медична та культурна програма. Переїзд до м. Ганновер. Нічліг у готелі.

25 квітня – м. ЦЕЛЛЕ. Прогулянка історичним центром міста (XVI ст.). Переїзд до м. БРЕМЕН. Оглядова екскурсія, вільний час. Нічний переїзд до м. Париж.

26-28 квітня – м. ПАРИЖ. Медична та культурна програми. Нічліги в готелі. Останнього дня – нічний переїзд до м. Лінц (Австрія).

29 квітня – ЛІНЦ. Оглядова екскурсія, вільний час. Переїзд до м. Відень. Нічліг у готелі.

30 квітня – ВІДЕНЬ. Оглядова екскурсія, вільний час. Переїзд до м. Будапешт. Нічліг у готелі.

1 травня – ранковий виїзд з м. Будапешт. Вечірнє повернення до м. Львів.

 

ОРІЄНТОВНА МЕДИЧНА ПРОГРАМА 

(Париж, 26 – 28 квітня 2015 р.)

- Інститут Париж V-Рене Декарт: ознайомлення з діяльністю медичного факультету, відвідування Музею історії медицини та музею патанатомії Г.Дюпюйтрена;

- Клінічний центр Кошен: ознайомлення з діяльністю відділень патанатомії та патоцитології, роботою клініки;

- Шпитальний центр у Кламарі: ознайомлення з роботою відділення ургенції;

- Європейський Шпиталь Жоржа Помпіду: ознайомлення з роботою кардіологічного відділення та устаткуванням;

- Дерматологічний музей муляжів Клініки Святого Луї: найбільша у світі колекція – 4800 воскових муляжів хворих на шкіряні захворювання;

- Інститут Пастера: ознайомлення з колекціями Музею Пастера;

- Лабораторія віртуальної медичної підготовки „Ilumens”: сучасні навчальні технології на основі симуляції.

ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ: 435 € + кошти на сервісний та консульський збір, страховку, оргвитрати.

 

До вартості поїздки належить:

1)     оформлення персонального досьє для посольства на кожного учасника Програми;

2)     сервісний та консульський (візовий) збори;

3)     медичне страхування на період перебування за кордоном (на 30 тис. євро);

4)     транспортне перевезення комфортабельним автобусом класу Люкс за маршрутом: Львів – Познань – Берлін – Целле – Бремен – Париж – Лінц – Відень – Будапешт – Львів і пов’язані з цим витрати (оплати доріг, стоянок тощо);

5)     оглядова автобусна екскурсія Парижем тривалістю 3 год. з професійним гідом, екскурсії до шпиталів, Паризького музею парфумів;

6)     проживання в готелях у Парижі, Познані, Ганновері, Відні та Будапешті;

7)     сніданки в готелі;

8)     оплата витрат, пов’язаних з організацією й проведенням заходів (переклад, оренда приміщень тощо).

 

Проїзд територією України (до Львова), харчування в дорозі не включені у вартість поїздки й оплачуються її учасниками самостійно.

У вартість подорожі включено витрати на 3-годинну автобусну оглядову екскурсію Парижем, що проводиться професійним гідом, та екскурсію до Паризького музею парфумів „Fragonard”. Екскурсії до інших музеїв не включені до загальної програми й здійснюються учасниками Програми самостійно.

 

ПАРТНЕРИ ПРОГРАМИ ВІД УКРАЇНИ:

Українське лікарське товариство у Львові (м. Львів) – головний партнер Програми. Контактний телефон: 0674473221, е-mail: abazylevych@ukr.net, доктор медичних наук Базилевич Андрій Ярославович – голова управи Українського лікарського товариства у Львові, проректор з лікувальної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

 

Для реєстрації необхідно звернутися до менеджера Програми – 0507113798 (Андрій Миколайович).

Зареєстрованими учасниками вважаються особи, котрі подали повний комплект документів. Група комплектується в кількості 20 осіб по мірі надходження документів від претендентів. Черговість реєстрації учасників визначає послідовність їх посадки в автобус.

 

 

Крайній термін подання документів – 02 квітня 2015 року!

(або раніше в разі повного набору групи)

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin