Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
26.02.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

25.06.2019 16:24
Версія для друку
  • RSS

Гіпоглікемічна терапія у літніх пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями. 

Результати дослідження CARMELINAРезультати дослідження CARMELINA показали, що у пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу і серцево-судинними захворюваннями або порушеннями функції нирок інгібітор діпептиділпептидази-4 (DPP-4) лінагліптин у літніх пацієнтів продемонстрував відсутність підвищеного ризику госпіталізації з приводу серцевої недостатності, безпечне застосування по відношенню до  серцево-судинної системи та  нирок, включаючи зниження альбумінурії, не збільшуючи  при цьому гіпоглікемію.

В CARMELINA було  рандомізовано близько 7000 пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу і серцево-судинними захворюваннями або ХХН на розділено на 2 групи: 1 група до стандартної терапії приймала лінагліптин в дозі 5 мг / день (3404 пацієнта) , 2- плацебо (3485 пацієнтів).

У 62% пацієнтів в дослідженні було захворювання нирок:  у 15% пацієнтів була ШКФ від 15 до <30 мл / хв / 1,73 м2 (стадія 4, важка ХХН), у 28% мали ШКФ від 30 до <45 мл / хв / 1,73 м2 (стадія 3б, помірна ХХН), і 19% пацієнтів мали ШКФ від 45 до <60 мл / хв / 1,73 м2 (стадія 3а, помірна ХХН), інші 27% мали ШКФ від 60 до <90 мл / хв / 1,73 м2 (стадія 2, легка ХХН) і 11% мали ШКФ> 90 мл / хв / 1,73 м2 (нормальна або висока ШКФ).

CARMELINA також включала більш високий відсоток пацієнтів старше 65 років (58% пацієнтів) в порівнянні з SAVOR-TIMI (52%), TECOS (53%) і EXAMINE (35%).

Результати дослідження показали, що  лінагліптин не поступався  плацебо щодо первинного результату трьох основних побічних великих серцево-судинних подій (MACE).

Точно так само не було збільшення госпіталізації з приводу серцевої недостатності серед пацієнтів у віці <65, 65-75 або> 75 років, або серед пацієнтів, стратифікованих за чотирма рівнями ШКФ.

Лінагліптин не впливав на ризик зниження ШКФ.

Пацієнти, які отримували лінагліптин в порівнянні з плацебо, з більшою ймовірністю виділяли менше альбуміну в сечі через 2,2 року.

Ризик гіпоглікемії був найвищим серед пацієнтів з найнижчою ШКФ, але цей ризик був однаковим в групах плацебо і лінагліптина.

Тим не менш, не було збільшення гіпоглікемії з лінагліптіном в порівнянні з плацебо у пацієнтів в різних вікових або ниркових підгрупах.

Дослідники вважають, що ці дані будуть краще інформувати клініцистів про вибір методів зниження рівня глюкози. Результати також розширюють базу фактичних даних для осіб зі зниженою функцією нирок в літньому віці.

Науковці зазначають, що отримані дані особливо важливі для літніх людей з ЦД 2 з високим серцево-судинним ризиком та захворюваннями нирок, так як застосування лінагліптину безпечне для серцево-судинної системи та нирок. 

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Прогнозування ризику постінсультної кардіопатії

Попередні результати дослідження ARCADIA... >>>

Нові спеціалізіції на кафедрі кардіології.

Нові спеціалізіції на кафедрі кардіології. Спеціалізація з електрофізіології - аритмології та спеціалязація з інтервенаційної кардіології... >>>