Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
20.07.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

26.07.2012 20:55
Версія для друку
  • RSS

FDA дозволяє використання роботів для стентових процедур 

26/07.12 Corindus Vascular Robotics вчора оголосила, що FDA дозволила використання системи CorPath 200, яка буде застосовуватися в черезшкірних коронарних втручаннях. Система CorPath 200 є першою робот-допоміжною системою для забезпечення контрольованого розміщення стентів і балонних катетерів з оптимізованої інтервенційної кабіни. Така кабіна з спеціальними стінками зі свинцем захищає інтервенційного кардіолога від шкідливого впливу радіації; також сидяче положення перед екраном монітору може забезпечити кращу видимість ангіографічного зображення при одночасному зменшенні напруження шиї та спини і загальної втоми. Підставою для рішення FDA стали результати проспективного мультицентрового дослідження PRECISE, яке показало загальну успішність ПТКА з використанням робототехніки у 98,8% пацієнтів, при чому радіаційне опромінення інтервенційного кардіолога знижувалось на 95%.

http://www.healio.com

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin