Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
23.08.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

17.02.2015 16:23
Версія для друку
  • RSS

Ефекти LCZ696 на функцію нирок у пацієнтів з СН зі збереженою ФВ. 

Мета дослідження - оцінити вплив препарату нової групи у порівнянні з антагоністом рецепторів ангіотензину...При застосуванні блокаторів ренін-ангіотензин-альдостеронової системи (РААС) у хворих з серцевою недостатністю (СН) часто відмічається підвищення рівня креатиніну плазми крові.

Раніше було показано, що застосування препарату #LCZ696 нової групи інгібіторів неприлізину/ангіотензину більш ефективне, ніж застосування енадаприлу в зниженні ризику смерті і госпіталізацій з приводу #СН у пацієнтів з СН зі зниженою фракцією викиду (ФВ) лівого шлуночка. Застосування LCZ696 також було асоційоване зі зниженням рівнів NT-proBNP а також зворотнім ремоделюванням лівого передсердя і покращенням симптоматики у пацієнтів з СН зі збереженою ФВ.

Незважаючи на те, що ниркові ефекти компонентів LCZ696 – антагоніста рецепторів ангіотензину ІІ #валсартан’а і інгібітора #неприлізин’у AHU377 –відомі, вплив LCZ696 на функцію нирок у пацієнтів з СН до цього не досліджувались.

До того ж, окрім інгібування РААС, яке може призвести до зниження швидкості клубочкової фільтрації (ШКФ), LCZ696 підвищує рівень натрійуретичних пептидів, що може проявлятися нефропротекторним ефектом. Таким чином, ефект на ниркову функцію препарату нової групи може значно відрізнятися від препаратів, що лише блокують РААС.

В новому дослідженні автори вивчали вплив препарату LCZ696 у порівнянні з валсартаном на функцію нирок у пацієнтів з СН зі збереженою ФВ ЛШ.

В дослідження було включено 301 учасник.

Основні результати:

Середні зміни показника ШКФ між вихідним і на 12 тиждень лікування між групами не відрізнялись. Після 36 тижнів лікування в групі LCZ696 відмічалось менш виражене зниження показника ШКФ у порівнянні з пацієнтами групи валсартану (-1.5+ 13.1 у порівнянні з  -5.2+11.4 мл/хв/1.73m2, P=0.008).

Середні зміни рівня цистацину С на 12 і 36 тижні між групами не відрізнялись

Середнє геометричне значення співвідношення альбуміну до креатиніну сечі швидко зростало після початку застосування LCZ696 (підвищення з 2.4 до 2.9 мг/ммоль через 36 тижнів), в той час як у групі валсартану даний показник лишився незмінним (зниження з 2.1 до 2.0 мг/ммоль; Р різниці між групами на 36 тиждень: 0.016).

В групі LCZ696 у 5% і 6% пацієнтів було відмічено погіршення ниркової функції на 12 і 36 тиждень лікування. В той же час в групі валсартану аналогічні показники склали 7% і 13%, відповідно. Хоча після корекції на додаткові фактори різниця між групами виявилась недостовірною.

Автори зробили висновок, що застосування LCZ696 у порівнянні з валсартаном асоційоване з меншим рівнем креатиніну плазми крові і вищим рівнем ШКФ на 36 тиждень лікування, що свідчить про компенсацію зниження ШКФ, зумовлену валсартаном, інгібітором неприлізину.

#HF, #HFpEF, #ARNI, #valsartan, #eGFR

Літературні посилання знаходяться в редакції www.WebCardio.org

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin