Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
22.05.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

02.08.2012 17:14
Версія для друку
  • RSS

Дані про відтерміноване підвищення ризику смерті при ендоскопічному заборі венозного трансплантата для АКШ не підтвердилися 

02.08.12  Аналіз даних більш ніж 200 000 пацієнтів, які перенесли операцію АКШ з 2003 по 2008 р., не виявив підвищеного ризику смерті при ендоскопічному заборі вени-трансплантанта порівняно з відкритим забором вени. Безпека ендоскопічного забору венозного трансплантата була поставлена під сумнів у 2009 році, коли було опубліковане дослідження 3000 пацієнтів, яким проводили цю процедуру перед АКШ і вони продемонстрували вищу 3-річну смертність. Щоб перевірити безпеку цих двох методів, Judson B.Williams, MD, MHS з колегами (США) провели FDA-спонсороване дослідження, яке включало 235 394 пацієнтів після АКШ в 934 хірургічних центрах (52% з них провели ендоскопічний забір вени-трансплантанта). Дослідники не виявили істотних відмінностей по загальній захворюваності і смертності через 3 роки у пацієнтів, які перенесли ендоскопічний забір вени-трансплантанта та відкритий забір (13,2% проти 13,4%), так само не було виявлено істотних відмінностей в частоті ІМ та реваскуляризацій (19,5% проти 19,7%). Проте ендоскопічна техніка була асоційована зі зменшенням частоти раневих ускладнень порівняно з відкритим забором вен (3% проти 3,6%).

http://www.healio.com

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Тікагрелор: новий антибіотик?

Тікагрелор: новий антибіотик? Існує великий потенціал для відкриття нового класу антибактеріальних препаратів... >>>