Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
19.04.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

01.10.2018 14:59
Версія для друку
  • RSS

Четверте універсальне визначення інфаркту міокарду. 

На Європейському конгресі кардіологів ( ESC 2018) було представлено  четверте універсальне визначення інфаркту міокарду (ІМ), що відокремлює його від пошкоджень міокарду.

Це пов'язано зі збільшенням використання тропоніну, особливо високочутливого тропоніну, який зараз широко використовується в Європі, Канаді, Сполучених Штатах і в інших місцях і який може виявляти більш дрібні пошкодження клітин серцевого м'яза.

У цьому новому визначенні «пацієнти з підвищеним рівнем тропоніну в крові, але без клінічних ознак ішемії мали «пошкодження міокарду».

Науковці  зазначають, що для інфаркту міокарду потрібно як підвищений рівень тропоніну в крові, так і клінічні ознаки ішемії.

У новому універсальному визначенні інфаркту міокарду оновлено опис всіх типів ІМ, а також особливу роль зосереджено на візуалізації.

Новий документ також включає розділи про синдром Такоцубо, інфаркт міокарду з необструкнивними  коронарними артеріями, хронічному захворюванні нирок, фібриляції передсердь.

Ключовим моментом є те, що всі пацієнти з підвищеним рівнем тропоніну в крові мають пошкодження міокарду, але тільки пацієнти з пошкодженням міокарду та клінічними проявами ішемії мають інфаркт міокарду.

У документі визначені п'ять підтипів інфаркту міокарду:

• Тип 1: внаслідок розриву (пошкодження) атеросклеротичної бляшки з подальшим тромбозом коронарних артерій; пацієнти можуть мати ІМ з підйомом ST  або ІМ без підйому ST;

• Тип 2: внаслідок нестачі кисню, пов'язаний з порушенням його надходження або підвищеним споживанням, що нерідко спостерігається при анемії, гіпертонії, гіпотонії, емболії, спазмі коронарних артерій, гіпотензії або тахіаритмія;

• Тип 3: класичний (наприклад, типові зміни сегменту ST на електрокардіограмі), але немає результатів аналізу крові на тропонін;

• Тип 4: на фоні  черезшкірного коронарного втручання; а також

• Тип 5: під час проведення аортокоронарного шунтування.

 

У пацієнта може бути пошкодження міокарду, яке виявлене за допомогою високочутливих аналізів тропоніну, якщо у нього є захворювання нирок або навіть якщо він спортсмен (наприклад, бігун),  що безумовно, не є інфарктом міокарду. Інші ситуації, які можуть викликати пошкодження міокарду і зростання тропоніна, включають інфекцію, сепсис і операцію на серці.

Однак клініцисти не повинні ігнорувати пошкодження міокарда, тому що багато досліджень показують, що це пов'язано з гіршим прогнозом.

 Спеціалісти стверджують, що підвищення  рівня тропоніну може привести до того, що лікування буде або недоведеним, або потенційно небезпечним. Подальше обстеження, таке як коронарна ангіографія, також може бути проведена.

Науковці очікують, що код для пошкодження міокарду буде додано до МКХ в наступному році.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Який оптимальний рівень артеріального тиску у пацієнтів з цукровим діабетом?

Який оптимальний рівень артеріального тиску у пацієнтів з цукровим діабетом?  

Наслідки для серцево-судинної системи від досягнення низьких рівнів артеріального тиску у пацієнтів з ЦД...

  >>>