Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
17.10.2018

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

23.09.2012 15:06
Версія для друку
  • RSS

Чернівецький обласний кардіологічний диспансер  

Чернівецький обласний кардіологічний диспансерОбласний клінічний кардіологічний диспансер функціонує в області з 1985 року, як консультативний поліклінічний заклад. А з 1990 року після передачі обласної клінічної лікарні № 2 став базовим лікувально-профілактичним закладом, який надає комплексну повноцінну медичну допомогу кардіологічним хворим області.
Стаціонарну допомогу забезпечують 200 кардіологічних ліжок, які розміщені у 5 спеціалізованих відділеннях: по 40 ліжок у реабілітації та гострій коронарній недостатності та по 60 ліжок у ХІХС та ГХ. Відділення інтенсивної терапії обслуговує найбільш важких хворих із різними ускладненнями перебігу кардіологічних захворювань.
Консультативну поліклінічну допомогу надає диспансерне відділення потужністю 250 відвідувань за зміну. Допомагають в діагностиці та лікуванні пацієнтів клініко-діагностична лабораторія, яка виконує до 250 тис. аналізів (в т.ч. біохімічні та імунологічні), відділення функціональної діагностики - 45 тис. досліджень ( в т.ч. холтерівське дослідження ЕКГ та інші спеціальні кардіологічні види досліджень), УЗД – до 7 тис., рентгенобстеження, фізіотерапевтичні та ЛФК лікувальні процедури.
Належний рівень медичної допомоги забезпечують 54 лікарі та 113 молодших медичних працівників. Кваліфікаційний рівень фахівців залишається високим: 87 % лікарів атестовані. Завдяки плідній співпраці колективу диспансера під кнрівництвом головного лікаря Менчица Є.А. та працівників кафедри кардіології і
 функціональної діагностики Буковинського державного медичного університета, очолюваної проф. Тащуком В.К., щороку стаціонарно лікується до 7 тис. кардіологічних хворих, а в поліклінічному відділенні консультуються до 32 тис. хворих, з них 53 % складають сільські мешканці.

Адреса: м.Чернівці, вул. Червоноармійська, 230

Керівник: Менчиц Євген Анатолійович

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Ривароксабан при транскатетерній заміні аортального клапана.

Дослідження GALILEO була передчасно припинено після попереднього аналізу, який показав, що ривароксабан  пов'язаний зі збільшенням смертності від усіх причин... >>>