Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
26.02.2020

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

23.09.2012 15:06
Версія для друку
  • RSS

Чернівецький обласний кардіологічний диспансер  

Чернівецький обласний кардіологічний диспансерОбласний клінічний кардіологічний диспансер функціонує в області з 1985 року, як консультативний поліклінічний заклад. А з 1990 року після передачі обласної клінічної лікарні № 2 став базовим лікувально-профілактичним закладом, який надає комплексну повноцінну медичну допомогу кардіологічним хворим області.
Стаціонарну допомогу забезпечують 200 кардіологічних ліжок, які розміщені у 5 спеціалізованих відділеннях: по 40 ліжок у реабілітації та гострій коронарній недостатності та по 60 ліжок у ХІХС та ГХ. Відділення інтенсивної терапії обслуговує найбільш важких хворих із різними ускладненнями перебігу кардіологічних захворювань.
Консультативну поліклінічну допомогу надає диспансерне відділення потужністю 250 відвідувань за зміну. Допомагають в діагностиці та лікуванні пацієнтів клініко-діагностична лабораторія, яка виконує до 250 тис. аналізів (в т.ч. біохімічні та імунологічні), відділення функціональної діагностики - 45 тис. досліджень ( в т.ч. холтерівське дослідження ЕКГ та інші спеціальні кардіологічні види досліджень), УЗД – до 7 тис., рентгенобстеження, фізіотерапевтичні та ЛФК лікувальні процедури.
Належний рівень медичної допомоги забезпечують 54 лікарі та 113 молодших медичних працівників. Кваліфікаційний рівень фахівців залишається високим: 87 % лікарів атестовані. Завдяки плідній співпраці колективу диспансера під кнрівництвом головного лікаря Менчица Є.А. та працівників кафедри кардіології і
 функціональної діагностики Буковинського державного медичного університета, очолюваної проф. Тащуком В.К., щороку стаціонарно лікується до 7 тис. кардіологічних хворих, а в поліклінічному відділенні консультуються до 32 тис. хворих, з них 53 % складають сільські мешканці.

Адреса: м.Чернівці, вул. Червоноармійська, 230

Керівник: Менчиц Євген Анатолійович

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Прогнозування ризику постінсультної кардіопатії

Попередні результати дослідження ARCADIA... >>>

Нові спеціалізіції на кафедрі кардіології.

Нові спеціалізіції на кафедрі кардіології. Спеціалізація з електрофізіології - аритмології та спеціалязація з інтервенаційної кардіології... >>>