Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.04.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

26.07.2016 14:55
Версія для друку
  • RSS

Атестація лікарів відбуватиметься за новими правилами. 

Атестація на підтвердження кваліфікаційної категорії проводиться без співбесіди з лікарем на підставі поданих до атестаційної комісії документівЗ 26 лютого 2016 року набув чинності Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 02.10.2015 р. №650 «Про внесення змін до Положення про порядок проведення атестації лікарів», згідно з яким особи, котрим присвоєна кваліфікаційна категорія, повинні проходити атестацію на її підтвердження не рідше одного разу на п’ять років.

Лікарі, що протягом року по закінченні 5-річного терміну після попередньої не виявили бажання пройти чергову атестацію й не подали відповідних документів, та лікарі, яким за рішенням атестаційної комісії відмовлено в присвоєнні другої кваліфікаційної категорії, підлягають атестації на визначення знань і практичних навичок з підтвердженням звання «Лікар-спеціаліст» після проходження стажування. Атестація на підтвердження кваліфікаційної категорії проводиться без співбесіди з лікарем на підставі поданих до атестаційної комісії документів:

·         заяви лікаря;

·         звіту про професійну діяльність за останні три роки, затвердженого керівником установи, у якій лікар працює (фізичні особи-підприємці, що мають ліцензію на провад­ження господарської діяльності з медичної практики, затверджують його особисто);

·         атестаційного листка;

·         копії диплома, трудової книжки, сертифіката лікаря-спеціаліста або посвідчення про наявність кваліфікаційної категорії;

·         посвідчення про проходження курсів підвищення кваліфікації або свідоцтва про складання іспиту зі спеціальності після закінчення передатестаційного циклу.

За матеріалами офіційного сайту Верховної Ради України

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin