Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
16.07.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

22.06.2012 14:35
Версія для друку
  • RSS

Антигіпертензивні препарати можуть викликати серйозні проблеми з ШКТ 

Дослідники клініки Мейо (США) повідомили про зв’язок між прийомом олмесартану і такими досить важкими симптомами з боку ШКТ, як нудота, блювота, діарея, втрата ваги та порушення електролітного балансу. Згідно докладу клініки Мейо, лікарі спостерігали 22 пацієнтів  (з них 13 жінок, середній вік 69,5 років) з симптомами, схожими на целіакію, з 2008 по 2011 р. У всіх хворих була хронічна діарея і втрата ваги. 14 хворих (64%) з 22 були госпіталізовані через важкість їхніх симптомів. Але після аналізів крові не отримано результатів, типових для целіакії. Пацієнти також не реагували на лікування та безглютенову дієту. Біопсія  кишківника показала зміни, дуже схожі на целіакію. Відрізняло те, що в крові не було виявлено антитіл, типових для целіакії. Після відміни олмесартану у всіх хворих стан покращився. Гістологічне покращення в ДПК було підтверджено у 18 з 22 хворих. Більшість пацієнтів приймали до цього по 40 мг олмесартану. Дослідники зауважують, що це клінічне спостереження відображає лише зв’язок між важкою целіакієподібною ентеропатією і олмесартаном, а не доводить причинно-наслідкову залежність. Лікарі, які стикаються з пацієнтами з діарейним синдромом, повинні не забувати про можливий вплив медикаментів.

http://www.healio.com

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin