Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
24.04.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

23.08.2012 17:16
Версія для друку
  • RSS

«Синдром вигорання» поширений серед лікарів  

23.08.12. «Синдром вигорання» більш поширений серед лікарів, ніж серед працівників інших професій в США. Вчені клініки Мейо проаналізували дані 7288 лікарів з національного дослідження (для порівняння з загальною популяцією США також взяли дані 3442 працюючих дорослих інших професій віком від 22 до 65 років). Дослідники визначали три основні симптоми вигорання – емоційне виснаження, деперсоналізація та низька самооцінка – використовуючи Maslach Burnout Inventory; також оцінювали симптоми депресії, ставили запитання про проблеми на роботі та в особистому житті. Згідно результатів дослідження, 45,8% лікарів повідомили принаймі один симптом вигорання (37,9% - високе емоційне виснаження, 29,4% - деперсоналізація, 12,4% - занижений рівень оцінки особистих досягнень). Найвищі показники синдрому вигорання були серед лікарів невідкладної медицини, загальної терапії, неврології, радіології та сімейної медицини. Найнижчі показники були в дерматологів, педіатрів, патанатомів та лікарів профілактичної медицини. Порівняно з контрольною групою, у лікарів був більше поширений синдром вигорання (37,9% проти 27,8%) і вони більше незадоволені роботою та особистим життям (40,2% проти 23,2%). Аналіз показав також зв'язок між рівнем освіти і симптомами вигорання (лікарі з науковими ступенями мали більше симптомів). Вчені зауважують, що проблема криється в умовах праці, а не в особистісних характеристиках лікарів. Дослідники звертаються до уряду та громадських організацій, щоб вирішити цю проблему «заради лікарів та їх пацієнтів».

http://www.healio.com

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin