Rss для Webcardio.org WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

Електронний науково-практичний журнал про кардіологію
26.06.2019

«Компания Alvogen была создана в 2009 году и всего за несколько лет сделала огромный прорыв в фармацевтической индустрии. Успех компании обеспечили инновационная бизнес-модель, динамичное развитие и фокус на результат.

«Фармацевтична фірма «Дарниця»

STADA CIS

Компанія Берлін-Хемі, підрозділ компанії Менаріні Груп. Менаріні Груп

Gedeon Richter

17.10.2018 15:24
Версія для друку
  • RSS

Ефективне поєднання аспірину та ривароксабану при ХІХС та при захворюваннях периферичних артерій. 

Адміністрація з контролю за продуктами і ліками США (FDA) схвалила поєднання ривароксабану з аспірином для зниження ризику великих серцево-судинних подій у дорослих з хронічною ішемічною хворобою серця (ХІХС) або захворюваннями периферичних  артерій (ЗПА).

 

Ривароксабан є першим і єдиним антикоагулянтом, крім  антагоністів вітаміну К, що має такі показання.

 

Європейська комісія схвалила  вище згадану схему ривароксабана плюс аспірин для ХІХС і ЗПА ще  в серпні цього року.

 

Схвалення нової схеми терапії засноване на даних дослідження  COMPASS, яке показало, що ривароксабан в дозі 2,5 мг два рази на день плюс ацетилсаліцилова кислота (AСA) 100 мг один раз на день пов'язані зі 24 % знищенням ризику  загалом для інсульту, серцево-судинної смерті та інфаркту міокарду в порівнянні з однокомпонентною терапією AСA 100 мг один раз на день у пацієнтів з ХІХС або ЗПА.

 

Дослідники встановили ризику виникнення  інсульту  зменшився на 42%, смертності - на 22% і інфаркту міокарду - на 14%. Ризик значної кровотечі був значно вище при комбінованій терапії ривароксабаном та аспірином, ніж у випадку з аспірином, але значного збільшення смертельних або внутрішньочерепних кровотеч не спостерігалося.

 

Результати COMPASS були представлені на Конгресі ESC 2017 році.

 

Спеціалісти заявляють, що лікування пацієнтів лише аспірином просто недостатньо для усунення ризику тромбоутворення, який супроводжує ХІХС і ЗПА.

 

Проте не слід забувати про нещодавні результати дослідження COMMANDER HF, що були представлені на Конгресі ESC 2018 року, які продемонстрували, що довгострокова пероральна антикоагулянтна терапія з ривароксабаном не показала  явного впливу на ризик смерті, ІМ або інсульту у пацієнтів з недавнім епізодом загострення серцевої недостатності. Результати достроково завершеного дослідження GALILEO, показали, що лікування ривароксабаном пов'язано зі збільшенням смертності від усіх причин, тромбоемболічних подій і кровотеч, у пацієнтів після успішної транскатетерної заміни аортального клапана.

Літературні посилання знаходяться в редакції Webcardio.org

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.webcardio.org.
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

 Ваша оцінка нашого сайту нам дуже важлива. Знайдіть нас і тут:

WebCardio.ORG в twitter WebCardio.ORG в FaceBook WebCardio.ORG на Youtoube WebCardio.ORG на Linkedin

ТЕМА ДНЯ 

Зниження когнітивних функцій у пацієнтів з ІХС.

Зниження когнітивних функцій у пацієнтів з ІХС

 

Захворювання серця може мати довгострокові наслідки на цереброваскулярні функції... >>>